,

Sidruni teepuu eeterlik õli

6.30

Sidruni teepuu eeterlik õli

Koostis: sidruni teepuu (Leptospermum petersonii) eeterlik õli

Tooraine: lehed

Tootmismeetod: aurudestillatsioon

Suurus: 10ml

Sertifikaat: Cosmos organic

Tootjamaa: Austraalia

Sidruni teepuu

Aroomi tugevus: keskmine – tugev

Lõhn: tsitruseline, värske, ergutav, pehme

Noodimääratlus: tipunoot

Sobib hästi kokku: tsitruselised, seedripuu, tsitronella, geraanium, lavendel, laim, palmarosa, sandlipuu, vetiver

Sidruni teepuu kasvab Austraalias ja on teepuu liigikaaslane. Seetõttu omab ta palju samu tervendavaid omadusi, mis on ka tavalisel teepuu, kuid seda kõike väga meeldiva sidruni lõhnaga. Kasutatakse samadel eesmärkidel nagu tavalist teepuud ja tänu palju meeldivamale aroomile ka ruumide lõhnastamiseks.

Meie poolt pakutav sidruni teepuu eeterlik õli pärineb Austraaliast ja omab Cosmos organic sertifikaati tagamaks selle eeterliku õli ökoloogilise puhtuse.

Aroomiteraapia

Lisa aroomilampi või diffuurisse soovitud kogus sidruni teepuu eeterlikku õli ja lase sel ruumis lennelda. Sel eeterlikul õlil on värskendav sidruni aroom, mis on suurepärane tujutõstja. Lõhna intensiivsust tasub igaühel enda enesetunde järgi reguleerida ja kõigile ühtemoodi kogust mida kasutada ei ole, samuti oleneb eeterliku õli kogus ruumi suurusest. Tark tegu on alustada pigem väiksemast kogusest ja liikuda suurema poole, et aru saada kuidas sinu organism reageerib.

Kasutamine pesupesemisel

Mõne tilga sidruni teepuu eeterliku õli lisamine pesuloputussahtlisse annab pesu pesemisel riietele suurepärase värske tsitruse aroomi.

Ohutus

Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbena. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sidruni teepuu eeterlik õli”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
Scroll to Top