Oregano eeterlik õli

4.80

Oregano eeterlik õli

Koostis: oregano (origanum vulgare) eeterlik õli

Tooraine: lehed

Tootmismeetod: aurudestillatsioon

Suurus: 10ml

Sertifikaat: Ecocert NPOP

Tootjamaa: India

 

 

 

 

Oregano

Aroomi tugevus: tugev

Lõhn: vürtsine, terav

Noodimääratlus: keskmine

Sobib hästi kokku: piparmünt, basiilik, rosmariin, seedripuu, teepuu

Oregano eeterliku õli kasutatakse peamiselt hingamisteedega seotud probleemide leevendamiseks ja looduslike puhastuvahendite tegemiseks. Tänu oma suurele karvakrooli ja tümooli sisaldusele omab oregano eeterlik õli puhastavat toimet. Samas tasub seda õli difuseerides ettevaatlik olla kuna võib limastkestadele ärritavalt mõjuda. Nahale kantuna tuleks kasutada 1% lahust ning sedagi alguses väiksel alal proovida.

Aroomiteraapia

Lisa aroomilampi või diffuurisse 1-2 tilka eeterlikku õli ning lase sel ruumis lennelda. Oregano eeterlik õli aitab leevendada hingamisteede vaegusi. Lõhna intensiivsust tasub igaühel enda enesetunde järgi reguleerida ja kõigile ühtemoodi kogust mida kasutada ei ole, samuti oleneb eeterliku õli kogus ruumi suurusest. Tark tegu on alustada pigem väiksemast kogusest ja liikuda suurema poole, et aru saada kuidas sinu organism reageerib.

Kasutamine nahaprobleemide puhul

Lihtsalt lisa 1-2 tilka oregano eeterlikku õli baasõli sisse (1% lahus) ning kanna vajalikule piirkonnale. Oregano eeterliku õli kohta on tehtud uuringuid, mis näitavad selle efektiivsust seenhaiguste vastu võitlemisel.

Kõrvainfektsiooni korral 

lisa 1-2 tilka oregano eeterlikku õli baasõli sisse (1% lahus) ning määri sellega kõrva välispidiselt. Ole ettevaatlik, et lahus kõrva kanalisse ei satuks. Lahus imendub läbi naha ning võib aidata leevendada kõrvas olevat valu.

Ohutus

Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbena. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Oregano eeterlik õli”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga