Meie lugu

Iga teekond algab esimest sammust. Nii algas ka Ayaani lugu. Olles alati olnud paelutud taimede raviomadustest ning hämmastunud nende erilistest lõhnadest otsisin viisi, kuidas neid kahte ühendada. Kes otsib, see ka leiab. Nii leidsin ma eeterlikud õlid ning olin hetkega lummatud nende mõjust mulle ning mind ümbritsevatele inimestele. 

Pärast pikki aastaid katsetamist ja uurimist otsustasin aroomiteraapia maailma tutvustada ka teistele inimestele ning pakkuda neile võimalust osa saada eeterlike õlide tervendavatest omadustest. 

Nii sündis Ayaani

Meie jaoks Ayaanis on tähtis pakkuda ainult looduslikke ning kõrgekvaliteedilisi aroomiteraapia tooteid. Seepärast on kõik meie eeterlikud õlid ökoloogiliselt puhtad ning Ecocerti poolt sertifitseeritud. Oleme pannud rõhku ka teiste toodete koostisosadele ja tänu sellele on ka meie õhulõhnastajates kasutatav baasõli tehtud sojabaasil vältides tehislikke koostisosi. 

Aroomiteraapia on väga lai ning kohati ka keeruline maailm. Me oleme sulle Ayaanis toeks selles maailmas orienteerumisel. Meie lehelt leiad laialdaselt informatsiooni erinevate eeterlike õlide kohta, nende toimest, kasutusviisidest ning ajaloost. 

Rõõmurohket külastust!