Meie lugu

Iga teekond algab esimest sammust. Nii algas ka Ayaani lugu. Olles alati olnud paelutud taimede raviomadustest ja hämmastunud nende erilistest lõhnadest otsisime viisi, kuidas neid kahte ühendada. Kes otsib, see ka leiab. Nii leidsime eeterlikud õlid ja olime hetkega lummatud nende mõjust meile ning meid ümbritsevatele inimestele. 

Pärast pikki aastaid katsetamist ja uurimist otsustasime aroomiteraapia maailma tutvustada ka teistele inimestele ja pakkuda neile võimalust osa saada eeterlike õlide kasulikest omadustest. 

Nii sündis Ayaani

Meie jaoks Ayaanis on tähtis pakkuda ainult looduslikke ja kõrgekvaliteedilisi aroomiteraapia tooteid. Seepärast on meie valikus ainult 100% puhtad eeterlikud õlid ja paljudel neist on Cosmos organic sertifikaat. Oleme pannud rõhku ka teiste toodete koostisosadele ja tänu sellele on ka meie õhulõhnastajates kasutatav baasvedelik tehtud sojabaasil, vältides tehislikke koostisosi. 

Aroomiteraapia on väga lai ja kohati ka keeruline maailm. Me oleme sulle Ayaanis toeks selles maailmas orienteerumisel. Meie lehelt leiad laialdaselt informatsiooni erinevate eeterlike õlide kohta, nende toimest, kasutusviisidest ja ajaloost. 

Rõõmurohket külastust!

Shopping Cart
Scroll to Top