Kaneelikoor eeterlik õli

5.40

Kaneelikoore õli

Koostis: kaneelikoore (Cinnamonum zeylanicum) eeterlik õli

Tooraine: koor

Tootmismeetod: aurudestillatsioon

Sertifikaat: Ecocert NPOP

Suurus: 10ml

Tootjamaa: India

Kaneelikoor

Aroomi tugevus: tugev

Lõhn: vürtsine, terav, kergelt puine

Noodimääratlus: keskmine

Sobib hästi kokku: must pipar, nelk, ingver, kardemon, bergamot, viirukipuu, greip, lavendel, sidrun, teepuu, ylang-ylang

Kaneelikoore eeterlik õli on stimuleeriv, energiat andev ja soendav. Kuigi selle eeterliku õli aroom viib kergesti mõtted piparkookidele ja jõuluajale ning võib seetõttu tunduda ohutu peab selle õli kasutamisel olema ettevaatlik. Kaneelikoore eeterlik õli on üks nahka ärritavamaid ning nõuab väga madala konsentratsiooniga ( umbes 0,07%) lahust. Kui seda õli aga õigesti kasutada on tegemist suurepärase ja tervist tugevdava vahendiga. See eeterlik õli on vereringet stimuleeriv, stressi vähendav, valuvaigistav, antimikroobne ja putukaid peletav.

Aroomiteraapia

Lisa aroomilampi või diffuurisse soovitud kogus kaneelikoore eeterlikku õli ja lase sel ruumis lennelda. Kaneelikoorele on omistatud kurvameelsust vähendavat, libiidot stimuleerivat ning immunsust tugevdavat toimet. Lõhna intensiivsust tasub igaühel enda enesetunde järgi reguleerida ja kõigile ühtemoodi kogust mida kasutada ei ole, samuti oleneb eeterliku õli kogus ruumi suurusest. Tark tegu on alustada pigem väiksemast kogusest ja liikuda suurema poole, et aru saada kuidas sinu organism reageerib.

Liigeste soojendamine ja masseerimne

Talvekuudel on seda õli väga hea kasutada kangete liigeste masseerimiseks tänu selle soojendavale toimele. Tee 0,07% lahus mõnes baasõlis ja masseri sellega kangeks jäänud liigeseid.

Ohutus

Kaneelikoore eeterliku õliga tulev olla eriti ettevaatlik ja jälgida madalat konsentratsiooni (0,07% lahus) Mitte kunagi kanda otse nahale või limaskestadele. Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbel. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaneelikoor eeterlik õli”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga